top of page

Privatumas

Slapukų Naudojimas

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su odonteja.lt slapukų naudojimo politika.
 

Mes naudojamės slapukais, siekdami nustatyti Jūsų tapatybę mūsų interneto svetainėse. Mūsų tikslas – kiek įmanoma personalizuoti teikiamas paslaugas pagal Jūsų interesus.
 

Slapukas – tai nedidelis kiekis informacijos, kurį mūsų serveris išsiunčia į Jūsų kompiuterio standųjį diską, kad interneto svetainė atsimintų Jus. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams. Šią informaciją gali sudaryti svetainės nuostatų duomenys, puslapio URL nuoroda, sugeneruotas unikalus kodas identifikacijai. Jeigu esate registruotas vartotojas, tai gali būti koduoti prisijungimo duomenys, kurie gali būti apdorojami serveryje patvirtinant prenumeratoriaus statusą.
 

Slapukais gaunamą informaciją mes naudojame:
 

 • nustatyti grįžtančius, registruotus vartotojus, siekiant atverti jiems užsakytą turinį ar paslaugas,

 • siekiant išvengti pakartotinės registracijos nuolatiniams svetainės lankytojams,

 • siekiant vartotojams leisti lengviau patekti iš/į kitus mūsų produktus.
   

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

 

Jeigu ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio standžiojo disko, Jums teks iš naujo registruotis kiekvieną kartą lankantis mūsų tinklalapiuose. Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji neleistų išsaugoti slapukų Jūsų kompiuterio standžiajame diske. Tai sumažins tinklalapio funkcionalumą, neleis naudotis prenumeruojamomis paslaugomis, kitaip tariant, dalis turinio jums bus nepasiekiama.
 

Pagrindiniai Mūsų Tinklalapio Slapukų Tipai, Galiojantys 3 Metus:

 • Nuostatų. Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, pasirinkta kalba arba regionas.

 • Statistikos. Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

 • Rinkodaros. Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių, tame tarpe ir mūsų. Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Slapukų Sąrašas

Screenshot 2023-10-22 at 13.38.31.png

Kaip Valdyti Slapukus

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.
 

 Daugiau informacijos apie slapukus
 

Slapukų valdymas jūsų naršyklėje
 

Daugumoje naršyklių galima:
 

 • patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus

 • blokuoti trečiųjų šalių slapukus

 • blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių

 • blokuoti visų slapukų siuntimą

 • uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.
   

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai ir visiškai neveiks naršymas internetu. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų internetine svetaine.
 

Talpyklos ir slapukų išvalymas

bottom of page